Temat: Stoliki nocne
View Single Poststare 03-12-2010, 13:17   #1 (permalink)
Wera_nika
Administrator
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Postów: 994
Domyślnie Stoliki nocne
Niezaprzeczalnym jest fakt, że najważniejszym meblem w sypialni jest łóżko. By mieć zawsze wszystko pod ręką wiele z nas decyduje się także na nocny stolik. Musi być nie tylko praktyczny, tak by pomieścił nasze najpotrzebniejsze rzeczy, ale i oryginalny - po prostu musi się nam podobać.

Oczywiście powinien mieć szuflady, ale te najnowocześniejsze ich nie posiadają. Gdy liczy się tylko niezwykły kształt można polegać na dzisiejszych architektach. Jednakże kiedy najistotniejszy zdaje się być aspekt praktyczny, warto polegać na sprawdzonych rozwiązaniach. Szuflada wówczas jest niezbędna. Można w niej schować książki, okulary do czytania, tabletki.

Ważne by stolik był mobilny - łatwe jego przenoszenie może tylko być plusem. Kółka nie wyglądają zbyt atrakcyjnie, jednakże czasami wystarczy by był po prostu lekki. Wówczas bedzię można go przestawiać jeśli tylko najdzie nas taka ochota lub pojawi się taka potrzeba. Zawsze jeśli w danej chwili nie potrzebujemy go pod ręką, możemy odstawić go na bok, w inne miejsce.

Jeśli zamierzamy stolik wykorzystywać także jako miejsce do trzymania kawy, gorących talerzy z jedzeniem, powinniśmy zwrócić wtedy uwagę też na materiał, z którego jest on wykonany. Zawsze lepiej taką funkcję będzie pełnił stolik drewniany niż chociażby wiklinowy.

Wybór stolików nocnych jest naprawdę ogromny. Warto jednak prócz gustu posłuchać także rozumu i zastanowić się do czego konkretnie zamierzamy ów stolik wykorzystywać - by wybrać odpowiedni pod wszystkimi względami, pasujący do naszego wnętrza model.
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem